Serdecznie zapraszamy na FESTYN GOZ nie marnuj, napraw, wymień. Wydarzenie zaplanowano na 23 maja w sobotę na Placu Jagiellończyka w godz.: 10:00-13:00. Ideą spotkania z mieszkańcami Elbląga i okolic jest promowanie idei gospodarki obiegu zamkniętego, zapobiegania wytwarzaniu odpadów oraz recyklingu posegregowanych przez mieszkańców odpadów. W programie eventu odbędzie się wymiana odpadów na rośliny, warsztaty recyklingowe, bezpłatne atrakcje jak dmuchańce, malowanie buziek i tatuaże oraz wymiana rzeczy używanych w Punkcie Obrotu Przedmiotów (POP).
Regulamin_FESTYNU_23.05.2026.docx