Podział miasta na sektory

Gmina Miasto Elbląg podzielona jest na 5 sektorów odbierania odpadów komunalnych.

Podział ulic na poszczególne sektory określa Uchwała Nr VII/77/2015 Rady Miejskiej w Elblągu z dnia 28 maja 2015r. w sprawie podziału Gminy Miasto Elbląg na sektory odbierania odpadów komunalnych.

Pokaż mapę z podziałem na sektory

 

Obsługę sektorów zapewniają:

Sektor 1

Sektor 3

Sektor 4

Sektor 5       
CLEANER Sp.J. M. Bukowski, G. Misiewicz Zakład Sprzątania
ul. Mazurska 10, 82-300 Elbląg
Tel. +48 (55)234 03 40; fax +48(55) 235 64 64
cleaner@cleaner.pl
www.cleaner.pl
Sektor 2

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. w Elblągu
ul. Szańcowa 1, 82-300 Elbląg

Tel.: + 48 (55) 232-42-57 wew. 47
Fax: + 48 (55) 232-69-56
e-mail: biuro@mpoelblag.pl                            

www.mpoelblag.pl

 
Sprawdź, w którym sektorze znajduje się twoja ulica (przypominamy, że część ulic przebiega przez kilka sektorów).
Numer sektora Nazwa ulicy
Sektor 1 ALEJA ODRODZENIA
Sektor 1 GENERAŁA WŁADYSŁAWA ANDERSA
Sektor 1 STEFANA BATOREGO
Sektor 1 BROWARNA od 45 do 77
Sektor 1 BRZESKA
Sektor 1 PUŁKOWNIKA STANISŁAWA DĄBKA od 65 do końca (nieparzyste)
Sektor 1 DZIAŁDOWSKA
Sektor 1 ELEKTRYCZNA
Sektor 1 HELSKA
Sektor 1 MACIEJA KALENKIEWICZA
Sektor 1 MARCINA KASPRZAKA
Sektor 1 KRAKUSA
Sektor 1 KS. ANDRZEJA KLIMUSZKI
Sektor 1 LUBRANIECKA
Sektor 1 ŁUBINOWA
Sektor 1 JANA MATEJKI
Sektor 1 MAZURSKA
Sektor 1 OBROŃCÓW POKOJU
Sektor 1 STEFANA OKRZEI
Sektor 1 LEOPOLDA OKULICKIEGO
Sektor 1 PIŁAWSKA
Sektor 1 PŁOCKA
Sektor 1 PODGÓRNA
Sektor 1 POKORNA
Sektor 1 POPRZECZNA
Sektor 1 PORTOWA
Sektor 1 PSZENICZNA
Sektor 1 ROBOTNICZA od 142 do końca (parzyste)
Sektor 1 ROBOTNICZA od 97 do końca (nieparzyste)
Sektor 1 JÓZEFA WYBICKIEGO
Sektor 1 RYPIŃSKA
Sektor 1 RZEPAKOWA
Sektor 1 SŁONECZNIKOWA
Sektor 1 SZARYCH SZEREGÓW
Sektor 1 TOPOLOWA
Sektor 1 WĘGROWSKA
Sektor 1 WIEJSKA
Sektor 1 ŻYTNIA
Sektor 2 ALEJA JANA PAWŁA II
Sektor 2 ALEJA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO
Sektor 2 KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO
Sektor 2 BARTNICZA
Sektor 2 MAURYCEGO BENIOWSKIEGO
Sektor 2 BOHATERÓW WESTERPLATTE
Sektor 2 BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO
Sektor 2 TADEUSZA BOYA-ŻELEŃSKIEGO
Sektor 2 WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO
Sektor 2 JANA BRZECHWY
Sektor 2 BUKOWA
Sektor 2 CISOWA
Sektor 2 CZĘSTOCHOWSKA
Sektor 2 ANTONIEGO CZUCHNOWSKIEGO
Sektor 2 PUŁKOWNIKA STANISŁAWA DĄBKA od 74 do końca (parzyste)
Sektor 2 DRUSKIENNICKA
Sektor 2 DWORKOWA
Sektor 2 JULIANA FAŁATA od 30 do końca
Sektor 2 FORMIERZY
Sektor 2 FROMBORSKA
Sektor 2 ALEKSANDRY GABRYSIAK
Sektor 2 GDYŃSKA
Sektor 2 GŁOGOWA
Sektor 2 POLI GOJAWICZYŃSKIEJ
Sektor 2 GRABOWA
Sektor 2 GRODZIEŃSKA
Sektor 2 HODOWLANA
Sektor 2 IŁAWSKA
Sektor 2 JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA
Sektor 2 JAGODOWA
Sektor 2 JANA III SOBIESKIEGO
Sektor 2 JARZĘBINOWA
Sektor 2 JAWOROWA
Sektor 2 JELENIA DOLINA
Sektor 2 JEMIOŁOWA
Sektor 2 JESIONOWA
Sektor 2 JODŁOWA
Sektor 2 MICHAŁA KAJKI
Sektor 2 KALINOWA
Sektor 2 KALISKA
Sektor 2 KAMIENNA
Sektor 2 JÓZEFA KARPIŃSKIEGO
Sektor 2 JANA KASPROWICZA
Sektor 2 KASZUBSKA
Sektor 2 KATOWICKA
Sektor 2 PIOTRA KŁOCZOWSKIEGO
Sektor 2 MARII KONOPNICKIEJ
Sektor 2 JANUSZA KORCZAKA
Sektor 2 KOWIEŃSKA
Sektor 2 KRAKOWSKA
Sektor 2 KRÓLEWIECKA od 144 do końca (parzyste)
Sektor 2 KRÓLEWIECKA od 191 do końca (nieparzyste)
Sektor 2 ALEKSANDRA KRZYŻANOWSKIEGO
Sektor 2 EUGENIUSZA KWIATKOWSKIEGO
Sektor 2 JÓZEFA LASSOTY
Sektor 2 LEGIONÓW
Sektor 2 STANISŁAWA LEMA
Sektor 2 LESZCZYNOWA
Sektor 2 STANISŁAWA LESZCZYŃSKIEGO
Sektor 2 BOLESŁAWA LEŚMIANA
Sektor 2 LEŚNA
Sektor 2 LIPOWA
Sektor 2 LUBARTOWSKA
Sektor 2 LUBELSKA
Sektor 2 LWOWSKA
Sektor 2 WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA
Sektor 2 ŁOWICKA
Sektor 2 WALERIANA ŁUKASIŃSKIEGO
Sektor 2 KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO
Sektor 2 MARYMONCKA
Sektor 2 METALOWCÓW
Sektor 2 MIESZKA I
Sektor 2 MODLIŃSKA
Sektor 2 MODRZEWIOWA
Sektor 2 JANA MYLIUSA
Sektor 2 ZOFII NAŁKOWSKIEJ
Sektor 2 GEN. BOLESŁAWA NIECZUJA-OSTROWSKIEGO
Sektor 2 JULIANA URSYNA NIEMCEWICZA
Sektor 2 NIEPODLEGŁOŚCI
Sektor 2 NOWOGRÓDZKA
Sektor 2 ODLEWNIKÓW
Sektor 2 OGÓLNA
Sektor 2 OKRĘŻNA
Sektor 2 OLCHOWA
Sektor 2 WŁADYSŁAWA ORKANA
Sektor 2 ORZECHOWA
Sektor 2 OSIEDLE MARYNARZY
Sektor 2 OSTRÓDZKA
Sektor 2 PAWIA
Sektor 2 PIŃSKA
Sektor 2 POMORSKA
Sektor 2 JANINY PORAZIŃSKIEJ
Sektor 2 HALINY POŚWIATOWSKIEJ
Sektor 2 POZNAŃSKA
Sektor 2 STANISŁAWA PRZYBYSZEWSKIEGO
Sektor 2 MICHAŁA ROSNOWSKIEGO
Sektor 2 RUMIANKOWA
Sektor 2 LUCJANA RYDLA
Sektor 2 SARNIA
Sektor 2 WŁODZIMIERZA SIERZPUTOWSKIEGO
Sektor 2 SKIERNIEWICKA
Sektor 2 SMOLNA
Sektor 2 SOSNOWA
Sektor 2 SPOŁECZNA
Sektor 2 LEOPOLDA STAFFA
Sektor 2 STAWOWA
Sektor 2 STRUMYKOWA
Sektor 2 MAJORA HENRYKA SUCHARSKIEGO
Sektor 2 STANISŁAWA SULIMY
Sektor 2 SUWALSKA
Sektor 2 WŁADYSŁAWA SYROKOMLI
Sektor 2 SZCZECIŃSKA
Sektor 2 SZCZYGLA
Sektor 2 JANA SZUCHA
Sektor 2 ŚWIERKOWA
Sektor 2 TARNOPOLSKA
Sektor 2 TARNOWSKA
Sektor 2 TURBINOWCÓW
Sektor 2 JULIANA TUWIMA
Sektor 2 LUDWIKA WARYŃSKIEGO
Sektor 2 WIĄZOWA
Sektor 2 WILCZA
Sektor 2 WILEŃSKA
Sektor 2 WINNICKA
Sektor 2 WIŚLICKA
Sektor 2 STANISŁAWA WITKIEWICZA
Sektor 2 WRZOSOWA
Sektor 2 ZAKĄTEK
Sektor 2 ZAKOPIAŃSKA
Sektor 2 ZBIGNIEWA HERBERTA
Sektor 2 ŻYRARDOWSKA
Sektor 3 13 ELBLĄSKIEGO PUŁKU PRZECIWLOTNICZEGO
Sektor 3 AGRYKOLA
Sektor 3 HENRYKA BARONA
Sektor 3 JANA BAŻYŃSKIEGO
Sektor 3 GENERAŁA JÓZEFA BEMA od początku do 46 (parzyste)
Sektor 3 GENERAŁA JÓZEFA BEMA od początku do 59 (nieparzyste)
Sektor 3 BOLESŁAWA CHROBREGO (bez numeru 45)
Sektor 3 BOSMAŃSKA
Sektor 3 BOŻEGO CIAŁA
Sektor 3 BROWARNA od 78 do końca
Sektor 3 BROWARNA od początku do 44
Sektor 3 BRZOZOWA
Sektor 3 BYDGOSKA
Sektor 3 FRYDERYKA CHOPINA
Sektor 3 CICHA
Sektor 3 MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ
Sektor 3 IGNACEGO DASZYŃSKIEGO
Sektor 3 PUŁKOWNIKA STANISŁAWA DĄBKA od początku do 72 (parzyste)
Sektor 3 PUŁKOWNIKA STANISŁAWA DĄBKA od początku do 63 (nieparzyste)
Sektor 3 DOLNA
Sektor 3 DONIMIRSKICH
Sektor 3 DZIAŁKOWA
Sektor 3 JULIANA FAŁATA od początku do 29
Sektor 3 GÓRNOŚLĄSKA
Sektor 3 GRAŻYNY
Sektor 3 GRUDZIĄDZKA
Sektor 3 GWIEZDNA
Sektor 3 JAŚMINOWA
Sektor 3 STEFANA KIEDRZYŃSKIEGO
Sektor 3 MIKOŁAJA KOPERNIKA
Sektor 3 TADEUSZA KOŚCIUSZKI
Sektor 3 KRÓLEWIECKA od 74 do 142 (parzyste)
Sektor 3 KRÓLEWIECKA od 79 do 189 (nieparzyste)
Sektor 3 KRUCZA
Sektor 3 LUDWIKA MIEROSŁAWSKIEGO
Sektor 3 STANISŁAWA MONIUSZKI
Sektor 3 NOWOWIEJSKA od 1 do końca (nieparzyste)
Sektor 3 GABRIELA NARUTOWICZA
Sektor 3 NISKA
Sektor 3 CYPRIANA KAMILA NORWIDA
Sektor 3 ORĘŻNA
Sektor 3 ELIZY ORZESZKOWEJ
Sektor 3 OFIAR SPRAY ELBLĄSKIEJ
Sektor 3 OWOCOWA
Sektor 3 IGNACEGO PADEREWSKIEGO
Sektor 3 PIECHOTY
Sektor 3 WAWRZYŃCA PILGRIMA
Sektor 3 PIONIERSKA
Sektor 3 PŁYWACKA
Sektor 3 ADAMA PRÓCHNIKA
Sektor 3 GENERAŁA KAZIMIERZA PUŁASKIEGO
Sektor 3 TADEUSZA RECHNIEWSKIEGO
Sektor 3 ROBOTNICZA od początku do 95 (nieparzyste)
Sektor 3 ROBOTNICZA od początku do 140 (parzyste)
Sektor 3 RONDO ŻOŁNIERZY NIEZŁOMNYCH "WYKLĘTYCH"
Sektor 3 RÓŻANA
Sektor 3 HENRYKA SIENKIEWICZA
Sektor 3 WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO
Sektor 3 SKWER OFIAR SPRAWY ELBLĄSKIEJ
Sektor 3 SOKOLA
Sektor 3 SOWIA
Sektor 3 SPACEROWA
Sektor 3 SYBIRAKÓW
Sektor 3 SZTUMSKA
Sektor 3 KAROLA SZYMANOWSKIEGO
Sektor 3 ŚLEPA
Sektor 3 TCZEWSKA
Sektor 3 ROMUALDA TRAUGUTTA od 41 do 59
Sektor 3 TORUŃSKA
Sektor 3 UROCZA
Sektor 3 WINCENTEGO WITOSA
Sektor 3 WŁADYSŁAWA IV
Sektor 3 WSPÓLNA
Sektor 3 ŻEGLARSKA
Sektor 3 ŻURAWIA
Sektor 4 1 MAJA
Sektor 4 12 LUTEGO
Sektor 4 3 MAJA
Sektor 4 ALEJA ARMII KRAJOWEJ
Sektor 4 ALEJA GRUNWALDZKA od początku do 4 (parzyste)
Sektor 4 ALEJA GRUNWALDZKA od początku do 57 (nieparzyste)
Sektor 4 ALEJA TYSIĄCLECIA
Sektor 4 ALEJA KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO
Sektor 4 MICHAŁA BAŁUCKIEGO
Sektor 4 BEDNARSKA
Sektor 4 BULWAR ZYGMUNTA AUGUSTA
Sektor 4 CHMURNA
Sektor 4 CZERWONEGO KRZYŻA
Sektor 4 STAROWIEJSKA
Sektor 4 DRZEWNA
Sektor 4 FRETA
Sektor 4 GARBARY
Sektor 4 GARNCARSKA
Sektor 4 GDAŃSKA
Sektor 4 GIEŁDOWA
Sektor 4 GIERMKÓW
Sektor 4 GIMNAZJALNA
Sektor 4 ZBYSZKA GODLEWSKIEGO
Sektor 4 GOŁĘBIA
Sektor 4 GROBLA ŚWIĘTEGO JERZEGO
Sektor 4 GROCHOWSKA
Sektor 4 GENERAŁA GROTA ROWECKIEGO
Sektor 4 HETMAŃSKA od początku do 29 (nieparzyste)
Sektor 4 HETMAŃSKA od początku do 34 (parzyste)
Sektor 4 JANOWSKA
Sektor 4 KAROWA
Sektor 4 KLASZTORNA
Sektor 4 KOSYNIERÓW GDYŃSKICH
Sektor 4 KOTWICZA
Sektor 4 KOWALSKA
Sektor 4 KRĘGIELNA
Sektor 4 KRÓLEWIECKA od początku do 72 (parzyste)
Sektor 4 KRÓLEWIECKA od początku do 77 (nieparzyste)
Sektor 4 KRÓTKA
Sektor 4 KSIĘDZA PIOTRA ŚCIEGIENNEGO
Sektor 4 KSIĘDZA WACŁAWA OSIŃSKIEGO
Sektor 4 KUMIELI
Sektor 4 KUPIECKA
Sektor 4 KUŚNIERSKA
Sektor 4 KWIATOWA
Sektor 4 LESZNO
Sektor 4 ŁĄCZNOŚCI
Sektor 4 MĄCZNA
Sektor 4 MENNICZA
Sektor 4 MOSTOWA
Sektor 4 NEONOWA
Sektor 4 HENRYKA NITSCHMANNA
Sektor 4 NIZINNA
Sektor 4 NOWODWORSKA
Sektor 4 NOWOWIEJSKA od 2 do końca (parzyste)
Sektor 4 OBOŹNA
Sektor 4 ODZIEŻOWA
Sektor 4 OLIWSKA
Sektor 4 ORLA
Sektor 4 OSTROŁĘCKA
Sektor 4 JANA HENRYKA PESTALOZZIEGO
Sektor 4 PLAC GRUNWALDZKI
Sektor 4 PLAC KAZIMIERZA JAGIELLOŃCZYKA
Sektor 4 PLAC KONSTYTUCJI
Sektor 4 PLAC SŁOWIAŃSKI
Sektor 4 PLAC SOLIDARNOŚCI
Sektor 4 PLAC WOLNOŚCI
Sektor 4 POCZTOWA
Sektor 4 POLDEROWA
Sektor 4 POLNA
Sektor 4 POWSTAŃCÓW WARSZAWSKICH
Sektor 4 PROWIANTOWA
Sektor 4 PRZY BRAMIE TARGOWEJ
Sektor 4 PRZYMURZE
Sektor 4 RADOMSKA
Sektor 4 RATUSZOWA
Sektor 4 RONDO COMPIEGNE
Sektor 4 RONDO LEER
Sektor 4 RYBACKA
Sektor 4 RYCERSKA
Sektor 4 RZEMIEŚLNICZA
Sektor 4 RZEŹNICKA
Sektor 4 SKWER MARIANA SAWICZA
Sektor 4 SKWER FERDYNANDA SCHICHAUA
Sektor 4 SKWER IM. ROTMISTRZA WITOLDA PILECKIEGO
Sektor 4 SKWER WALDEMARA REBININA
Sektor 4 SKWER IM. LUDWIKA ZAMENHOFA
Sektor 4 SŁONECZNA
Sektor 4 SŁUŻEBNA
Sektor 4 STARY RYNEK
Sektor 4 STAWIDŁOWA
Sektor 4 FRANCISZKA STEFCZYKA
Sektor 4 STOCZNIOWA
Sektor 4 STRAŻNICZA
Sektor 4 ANDRZEJA STRUGA
Sektor 4 STUDZIENNA
Sektor 4 SUKIENNICZA
Sektor 4 SZAŃCOWA
Sektor 4 SZKOLNA
Sektor 4 SZPITALNA
Sektor 4 ŚCIEŻKA KOŚCIELNA
Sektor 4 ŚLUSARSKA
Sektor 4 ŚWIĘTEGO DUCHA
Sektor 4 TAMKA
Sektor 4 TARTACZNA
Sektor 4 TEATRALNA
Sektor 4 TRASA UNII EUROPEJSKIEJ
Sektor 4 ROMUALDA TRAUGUTTA od początku do 40
Sektor 4 ROMUALDA TRAUGUTTA od 60 do końca
Sektor 4 TRYBUNALSKA
Sektor 4 WAŁOWA
Sektor 4 WAPIENNA
Sektor 4 WARSZAWSKA
Sektor 4 WIDOK
Sektor 4 WIEŻOWA
Sektor 4 WIGILIJNA
Sektor 4 WINNA
Sektor 4 WODNA
Sektor 4 WYBRZEŻE GDAŃSKIE
Sektor 4 STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO
Sektor 4 ZACISZE
Sektor 4 WOJCIECHA ZAJCHOWSKIEGO
Sektor 4 ZAMKOWA
Sektor 4 ZIELONA
Sektor 4 ZWIĄZKU JASZCZURCZEGO
Sektor 4 ŻUŁAWSKA
Sektor 5 AKACJOWA
Sektor 5 ALEJA GRUNWALDZKA od 59 do końca (nieparzyste)
Sektor 5 ALEJA GRUNWALDZKA od 6 do końca (parzyste)
Sektor 5 ARTYLERYJSKA
Sektor 5 ADAMA ASNYKA
Sektor 5 AUGUSTOWSKA
Sektor 5 GENERAŁA JÓZEFA BEMA od 48 do końca (parzyste)
Sektor 5 GENERAŁA JÓZEFA BEMA od 61 do końca (nieparzyste)
Sektor 5 BESKIDZKA
Sektor 5 BOCIANIA
Sektor 5 BOHATERÓW MONTE CASSINO
Sektor 5 BRANIEWSKA
Sektor 5 BRATERSTWA BRONI
Sektor 5 BYTOMSKA
Sektor 5 JÓZEFA CHEŁMOŃSKIEGO
Sektor 5 CHOCIMSKA
Sektor 5 BOLESŁAWA CHROBREGO 45
Sektor 5 STEFANA CZARNIECKIEGO
Sektor 5 CZERNIAKOWSKA
Sektor 5 CZOŁGISTÓW
Sektor 5 DALEKA
Sektor 5 GENERAŁA JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO
Sektor 5 DĘBOWA
Sektor 5 DOJAZDOWA
Sektor 5 DRUSKA
Sektor 5 FABRYCZNA
Sektor 5 MIKOŁAJA FIRLEJA
Sektor 5 FLISAKÓW
Sektor 5 ALEKSANDRA FREDRY
Sektor 5 KONSTANTEGO ILDEFONSA GAŁCZYŃSKIEGO
Sektor 5 GARNIZONOWA
Sektor 5 ARTURA GROTTGERA
Sektor 5 HETMAŃSKA od 36 do końca (parzyste)
Sektor 5 HETMAŃSKA od 31 do końca (nieparzyste)
Sektor 5 HUZARSKA
Sektor 5 LUDWIKA IDZIKOWSKIEGO
Sektor 5 JASNA
Sektor 5 JUNAKÓW
Sektor 5 KARTUSKA
Sektor 5 KASZTANOWA
Sektor 5 KIELECKA
Sektor 5 JANA KILIŃSKIEGO
Sektor 5 KLONOWA
Sektor 5 KMICICA
Sektor 5 JANA KOCHANOWSKIEGO
Sektor 5 KOLEJOWA
Sektor 5 JANA AMOSA KOMEŃSKIEGO
Sektor 5 WOJCIECHA KOSSAKA
Sektor 5 IGNACEGO KRASZEWSKIEGO
Sektor 5 LIDZBARSKA
Sektor 5 LOTNICZA
Sektor 5 ŁĘCZYCKA
Sektor 5 ŁOMŻYŃSKA
Sektor 5 ŁÓDZKA
Sektor 5 MALBORSKA
Sektor 5 ADAMA MICKIEWICZA
Sektor 5 ROMUALDA MIELCZARSKIEGO
Sektor 5 GUSTAWA MORCINKA
Sektor 5 MORSZYŃSKA
Sektor 5 NARCIARSKA
Sektor 5 NATOLIŃSKA
Sektor 5 NIBORSKA
Sektor 5 OGRODOWA
Sektor 5 OKÓLNIK
Sektor 5 OLKUSKA
Sektor 5 OLSZTYŃSKA
Sektor 5 OPOLSKA
Sektor 5 PABIANICKA
Sektor 5 PANIEŃSKA
Sektor 5 PASŁĘCKA
Sektor 5 PERYFERYJNA
Sektor 5 PIASKOWA
Sektor 5 PIOTRKOWSKA
Sektor 5 PLAC DWORCOWY
Sektor 5 PŁOŃSKA
Sektor 5 PODCHORĄŻYCH
Sektor 5 BOLESŁAWA PRUSA
Sektor 5 PRZYJAŹNI
Sektor 5 PUŁTUSKA
Sektor 5 RAWSKA
Sektor 5 MIKOŁAJA REJA
Sektor 5 WŁADYSŁAWA REYMONTA
Sektor 5 RONDO KALININGRAD
Sektor 5 RONDO RONNEBY
Sektor 5 RYBNA
Sektor 5 RZEPICHY
Sektor 5 SADOWA
Sektor 5 SAPERÓW
Sektor 5 SIEDLECKA
Sektor 5 SKRZYDLATA
Sektor 5 JULIUSZA SŁOWACKIEGO
Sektor 5 SOCHACZEWSKA
Sektor 5 SOPOCKA
Sektor 5 SZWOLEŻERÓW
Sektor 5 ŚWIĘTEGO FLORIANA
Sektor 5 UŁAŃSKA
Sektor 5 WARMIŃSKA
Sektor 5 WIERZBOWA
Sektor 5 WILLOWA
Sektor 5 WOJSKA POLSKIEGO
Sektor 5 WSCHODNIA
Sektor 5 LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO
Sektor 5 WYŻYNNA
Sektor 5 ZAGŁOBY
Sektor 5 ZAGONOWA
Sektor 5 STEFANA ŻEROMSKIEGO

Pliki do pobrania