Wykaz "gniazd" do selektywnej zbiórki odpadów zlokalizowanych na terenie Gminy Miasto Elbląg obsługiwanych przez Zakład Utylizacji Odpadów w Elblągu

Lokalizacja PAPIER PLASTIK SZKŁO SEKTOR
Armii Ludowej 5a - Przedszkole nr 29 1
Brzeska 30
Brzeska 32 -
Brzeska 34/I
Dąbka 49 - Przedszkole nr 23 - -
Dąbka 125/Węgrowska
Kasprzaka 10/Podgórna Caritas
Lubraniecka 21
Lubraniecka 33-36/Rypińska 1-4 - -
Rypińska 3 - Przedszkole BAJKA -
Mazurska 6 - Ośrodek Opiekuńczy
Mazurska - EPWiK
Obrońców Pokoju 13 - -
Obrońców Pokoju 40
Podgórna 12 - -
Robotnicza 107-109 - -
Robotnicza 155a/Okrzei 38 - -
Robotnicza 173 - Gimnazjum nr 2
Robotnicza 202-204 - -
Rodziny Nalazków - SP nr 9
Szarych Szeregów 22
Szarych Szeregów 33 - -
Szarych Szeregów - Ośrodek REW
Topolowa 23
Węgrowska - SP nr 18
Wiejska 18 (sklep)
Wiejska 3B - -
Wiejska 21 - -
Wiejska 25 - -
Wiejska 27 - -
Beniowskiego 34-38  
Beniowskiego 58-60/Świerkowa - - 2
Częstochowska 5 - Przedszkole Wiki
Dąbka 86 - -
Dąbka 134 - przy Gildii Kupców Żuławskich
Fałata 99/101/103
Fromborska 9-13 - -
Fromborska 13-15
Fromborska 19-23
Kamienna 38
Korczaka 34 - Orlik - -
Korczaka 34 - SP nr 11
Królewiecka 217 - Hotel EUROPA
Królewiecka 223 - EPWiK
Legionów 10
Legionów 12
Legionów 28
Marymoncka - Bażantarnia (restauracja) - -
Modlińska 4 - SP nr 15
Nowogródzka 1
Ogólna 1m
Piłsudskiego - SP nr 6
Sobieskiego 2a
Sobieskiego 2b - -
Sucharskiego 1-2 - Przedszkole
Żyrardowska 53
Żyrardowska 65
Agrykola 4/Wspólna 6 - -

3

Agrykola 6 - Gimnazjum nr 5
Agrykola 8 - Stadion Olimpii - -
Agrykola 8 - Hotel MOSIR - -
Bema 9 - Przedszkole nr 8
Bema 38
Bema 46/Komeńskiego
Bema 59 - Przedszkole nr 26
Bosmańska 10/Żeglarska 1 - -
Browarna 13 - Przedszkole nr 6 -
Browarna 38
Brzozowa 4
Chrobrego 4 - Dom Dziecka
Daszyńskiego 14
Daszyńskiego 15/Próchnika 38 -
Dąbka 64/Pionierska - -
Dąbka 54 - -
Jaśminowa 33/ Robotnicza 91 (za przychodnią)
Jaśminowa 3-5-7 /hotel
Kopernika 1/Bażyńskiego (garaże)
Kopernika 27 - SP
Kopernika 2 - Przedszkole nr 11 -
Kopernika 12
Kościuszki 9 (apteka)
Kościuszki 16
Kościuszki 25 - -
Kościuszki 29/Sienkiewicza
Kościuszki 46-48 - -
Kościuszki 79-81
Królewiecka - Gastronomik
Królewiecka 79 (przy Sądzie Rejonowym)
Królewiecka 122a/za Hotelem Żuławy
Królewiecka 142 a-b
Moniuszki 3
Niska 25
Piechoty 9
Piechoty 11-13
Robotnicza 88/Gwiezdna 6 (garaże) - -
Robotnicza 70/80 (pływalnia) -
Robotnicza 114
Robotnicza 124
Różana 1-3
Różana 4-6
Różana 7-9
Sienkiewicza - IV LO
Ślepa 1 -
Urocza - SP nr 19 -
Władysława IV 3
Władysława IV 7 - -
Władysława IV 24 - -
Żeglarska 42 - -
Diaczenki 1-4-5 - - 4
Fontanna przy Katedrze - Bulwar -
Freta 2,4,6,8/Stawidłowa 17
Freta 45
Garncarska PINOKIO -
Godlewskiego 1 - SP nr 21
Grobla Św.Jerzego 15
Grochowska 21-22
Grochowska 3c
Grochowska 3h
Grochowska 3 M 4
Grunwaldzka 45
Grunwaldzka 53
Hetmańska 7/3 Maja 14
Janowska 1/Leszno za Orbisem
Karowa 30 - Przedszkole nr 17 - -
Karowa - Światowid
Kosynierów Gd. 36-39 - -
Kosynierów Gd. 43
Kosynierów Gd. 57 - Przedszkole nr 13
Królewiecka 42 - II LO
Kwiatowa 4-6 (garaże)
Kwiatowa 14 (brama)
Kwiatowa 17 - -
Łączności 2 - UM
Mączna 5-6 - -
Nowodworska 2-4/Grochowska 18-19
Nowodworska 8-9
Nowodworska 10
Nowodworska 11 a-b
Nowodworska 45a - ORLEN
Nowodworska 49 - Dom Pomocy Albert
Nowowiejska 8
Orla 5
Plac Grunwaldzki 4 (stacja benzynowa) -
Plac Jagiellończyka 6
Pocztowa 3 - ZSO nr 1
Polna 1 -
Polna - OSW nr 2
Radomska - Przystań Wodnik
Rycerska 2 - ZSTI
Słoneczna 36
Stary Rynek 25 - Ratusz Staromiejski
Stefczyka 4
Struga 48
Studzienna 37-38
Szańcowa 1
Ściegiennego 4
Tartaczna 3
Teatralna 15-18 - -
Teatralna 19-22 - -
Teatralna 28
Traugutta 18-19
Traugutta 29/Kwiatowa 3 - -
Traugutta 31-37 - -
Traugutta 75-76 (szlaban) -
Traugutta - Szkoła Muzyczna
Trybunalska 19a-20
Tysiąclecia - CPN Bliska
Wapienna - Bursa nr 3
Warszawska 129
Wigilijna 4-5
Wigilijna 8-9 - -
Zacisze 10/Kręgielna
Zacisze 15
Zajchowskiego - SP nr 12
Zamkowa 15-16
Związku Jaszczurczego 17 (hotel)
Asnyka 8 5
Bema - Zespół Szkół Ekonomicznych
Bema 80 - Przychodnia - -
Chełmońskiego 8/10 (garaże) - -
Chocimska 11
Czerniakowska 18
Czerniakowska 21
Czerniakowska 41/Hetmańska 38
Daleka 4/Stagniewo
Fabryczna 25-29
Fredry 11-13
Fredry 39-41
Grottgera - ZST
Grottgera 15-17 -
Grunwaldzka 67 - Przedszkole nr 34 -
Grunwaldzka 106 (pętla tramwajowa) -
Grunwaldzka 173 -
Grunwaldzka 221-223 -
Grunwaldzka 28 - Hydropress
Grunwaldzka 44a - Przedszkole nr 31
Grunwaldzka 46 -
Grunwaldzka 74/76 -
Grunwaldzka 90 -
Kilińskiego 49
Kochanowskiego 10-16/Słowackiego
Kochanowskiego 9 -
Komeńskiego 24 -
Komeńskiego 37 - Bursa nr 4
Komeńskiego 39 - TM
Komeńskiego 9-11 -
Lotnicza - EUH-E
Lotnicza 12 - Gimnazjum nr 7
Lotnicza 36
Lotnicza 45
Malborska 17
Malborska 28
Malborska 46
Malborska 59
Malborska 84
Malborska 88
Mickiewicz 58/Asnyka
Mickiewicza - Skate Park - -
Mickiewicza 20-22 (garaże)
Mickiewicza - SP nr 4
Mielczarskiego 45 - SP nr 14
Morcinka 23/Ogrodowa 11 -
Narciarska 11
Panieńska 10
Panieńska 1a,2
Rawska 2-4 - EPWiK
Rawska 3 - Gimnazjum nr 6
Rawska 19b - Hydropress
Sadowa 39-47 -
Sadowa 49-57 -
Sadowa 59-67 -
Sadowa 69-77 -
Sadowa 79-87 -
Sadowa 99-101
Sadowa - SP nr 16
Saperów 14b - ETBS
Saperów 14c - szkoła
Saperów 14f -
Saperów 14g - III LO
Saperów 17-19 -
Saperów 20 - Zespół Szkół Katolickich
Słowackiego 8 - -
Wyczółkowskiego 5
Wyczółkowskiego 9
Wyżynna 3 - SP nr 25
Zagonowa 15-16
Zagonowa 2,4,6
Zagonowa 7

✔ - pojemniki do selektywnej zbiórki odpadów ustawione w gnieździe

Co wrzucamy do pojemników:

PAPIER

Wrzucamy: opakowania z papieru, kartony, tekturę (także falistą), gazety i czasopisma, katalogi, ulotki, prospekty, książki i zeszyty, torebki i worki papierowe, papier pakowy - niezatłuszczone, suche, po usunięciu elementów metalowych, lakierowanych okładek i tworzyw sztucznych;

Nie wrzucamy: papieru mocno zabrudzonego lub zatłuszczonego, papieru lakierowanego i powleczonego folią; kartonów po mleku i napojach, jednorazowych pieluch, ręczników papierowych i zużytych chusteczek higienicznych, papierowych worków po materiałach budowlanych, opakowań po papierosach;

 

SZKŁO

Wrzucamy: wszystkie kolory butelek ze szkła np.po napojach, sokach, mleku, winie, piwie, alkoholu; szklane słoiki np. po dżemach, pokarmach dla dzieci, kawie, herbacie; szklane opakowania po kosmetykach - bez nakrętek, kapsli, zacisków, gumowych uszczelek;

Nie wrzucamy: szyb okiennych, porcelany, doniczek, ceramiki, płytek glazury i terakoty, żarówek, świetlówek, kineskopów, termometrów, szklanek, szkła nietłukącego typu: Duralex, Arcoroc; szkła żaroodpornego i zbrojonego;

 

PLASTIK

Wrzucamy: zgniecione i puste butelki po napojach; opakowania np. po jogurtach, serkach; kartony po mleku i sokach; opakowania po środkach czystości i kosmetykach; art. gosp. domowego np. miski, wiadra; plastikowe torby, worki, reklamówki, folie aluminiowe; aluminiowe puszki po napojach, konserwach i sokach; metale kolorowe; kapsle, zakrętki;

Nie wrzucamy: butelek i pojemników z zawartością; opakowań po oleju; puszek i opakowań po farbach, lakierach, smarach, aerozolach; foliowych opakowań (np. po mleku, mrożonkach, śmietanie); jednorazowych pieluch; opakowań po lekach i zużytych art. medycznych; opakowań po olejach silnikowych; zużytych baterii i akumulatorów; zużytego sprzętu elektronicznego i AGD;